top of page

Компанія "Smart Logistic Group"

Компанія "Smart Logistic Group" / партнер Міжнародного Консорціуму "SI Group» є міжнародною компанією, що спеціалізується в розвитку і управлінні проектами комплексної логістичної інфраструктури нового покоління. Наша міжнародна професійна команда має багаторічний практичний досвід планування та реалізації міжнародних проектів широкого профілю та різного формату на території ЄС, України та сусідніх країн. В галузі комплексної логістики - Управління рухом товарних потоків (Supply Chain Management) в країнах Східної Європи компанія працює спільно з німецькою компанією «Orgaplan Logistic GmbH" (www.orgaplan-logistik.de), де має ряд спільних реалізованих проектів, а також співпрацює з Союзом Логістики Німеччини (www.bvl.de) на постійній основі.

 

Компанія "Smart Logistic Group Ukraine" у співпраці з профільними німецькими партнерами при розвитку комплексних логістичних проектів з використанням логістичної експертизи та практичного Ноу Хау логістичної галузі Німеччини зможе організувати такі галузі розвитку проекту -

 

- На підставі вихідних даних, представлених ініціатором проекту, підготувати професійну Постановку задачі і Цілі проекту для подальшого проведення попередніх консультацій і вибір професійної компанії в Німеччині (визнаному лідеру міжнародної логістичної галузі), походящей за профілем і досвіду для реалізації поставленого завдання.

 

- З метою досягнення максимальної ефективності, можливості бути реалізованим в сьогоднішніх умовах України і подальшої рентабельності Проекту - виконати професійний супровід робіт на всіх етапах: концептуальне проектування, концептуальний дизайн, фактичне проектування, будівництво і запуск в експлуатацію комплексної логістичної інфраструктури нового покоління у всіх температурних режимах, включаючи організацію і оптимізацію всього ланцюжка руху товарних і транспортних потоків, від місця виробництва - до кінцевого піт ребітеля.

 

- Професійно підготувати Бізнес План, який відповідає вимогам планованого міжнародного інвестора, а також виконати професійну організацію заявок на участь в міжнародних цільових програмах і цільових субсидій ЄС.

 

- Організувати практичну адаптацію обраних технологій і функціоналу планованих об'єктів до ринку України. - Спільно з німецькими та українськими експертними групами виконати розробку повної транспортної концепції, як для внутрішніх, так і для зовнішніх транспортних потоків.

 

- Спланувати, організувати і провести тендери із закупівлі всіх видів сучасного складського і транспортного устаткування на найбільш вигідних умовах на міжнародних ринках.

 

- Організувати професійний супровід всіх етапів практичної роботи з Міжнародними фінансовими організаціями - інвесторами і Фондами в плані планованих бізнес - операцій і обгрунтування ефективності обраної стратегії майбутнього бізнесу.

 

- Планування, організація, оперативний запуск і гармонізація всіх бізнес процесів по всьому ланцюжку руху товару, включаючи мульти - модальну транспортування і весь набір комплексних складських операцій. - Вибір, адаптація та впровадження відповідної необхідним критеріям інформаційної IT - системи і системи управління складськими запасами - WMS, виходячи з функціоналу бізнесу і концепції бізнес - процесів планованих логістичних об'єктів.

 

- Організація відбору, професійного навчання та тренінгу персоналу всіх рівнів на профільних кращих підприємствах галузі в Німеччині та інших країнах ЄС.

 

- Організація стратегічного партнерства (або подальше створення совісно підприємства) з міжнародними логістичними операторами, придатними за профілем і стратегії.

 

- Інтеграція нового логістичного оператора і інфраструктури в міжнародні системи руху транспортних і товарних потоків, а також необхідні міжнародні професійні Спілки і структури.

bottom of page